SALİHLİ GENÇLİK KOLLARINDAN ÖRNEK PROJE  
Cumhuriyet Halk Partisi Salihli Gençlik Kolları, örnek bir projeye imza atarak, ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ayakkabı hediye etti.
04.10.2016
2332
Yazı Boyutu: A- A+
Cumhuriyet Halk Partisi Salihli Gençlik Kolları, örnek bir projeye imza atarak, ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ayakkabı hediye etti. Parti içinde büyük bir dayanışma ile toplanan ayakkabılar, geçtiğimiz kurban bayramından itibaren maddi olarak güçlük çeken ailelerin çocuklarına dağıtılmaya başlandı. Köyleri dolaşıp ihtiyacı olan çocukları tek tek belirleyen CHP Salihli Gençlik Kolları üyeleri, çocukların güzel bir bayram ve rahat bir kış geçirmelerine yardımcı olmanın mutluluğunu yaşadı. 

Yemek, barınma ve giyinmenin temel ihtiyaçlar olduğunu belirten Salihli Gençlik Kolları Başkanı Onur Ünlü, "Hayalimiz, hiç bir çocuğun bu temel ihtiyaçlardan birinin eksikliği ile yatağa girmemesidir. Biz elimizden geldiğince ’olanın olmayana borcu vardır’ felsefesi ile tüm CHP örgütümüzü bu işe dahil ederek toplanan ayakkabıları ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ulaştırdık, ulaştırmaya devam edeceğiz. Bizim için çocukların yüzünün güldüğünü görmekten daha büyük bir mutluluk yok. Bu konuda büyük bir gayret sarf eden Gençlik Kolları yönetici arkadaşlarıma ve Salihli örgütüne çok teşekkür ederim. Unutulmasın ki ne zaman nerede zor durumda bir vatandaşımız varsa, Cumhuriyet Halk Partisi onun yanındadır." dedi.

 

CHPnet

SİTELERİ